Koordynator z językiem niemieckim | Inwentaryzacja - praca od czerwca

HR International Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Opis stanowiska:

• koordynacja pracy 8 współpracowników

• tłumaczenie z języka niemieckiego poleceń przełożonego

• skanowanie i metkowanie towarów

• prace inwentaryzacyjne na terenie sklepów wielkopowierzchniowych

Wymagane kwalifikacje:

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego

• zaangażowanie w powierzone obowiązki

• precyzja i dokładność wykonywanych zadań

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Zapewniamy:

• legalne i bezpieczne zatrudnienie w nowoczesnej agencji zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie

• atrakcyjne wynagrodzenie – 10 EUR brutto/h

• darmowe zakwaterowanie oraz dojazd do miejsca wykonywania zlecenia na terenie Niemiec

• pełna organizacja wyjazdu z Polski

• sprawdzone i pewne miejsca pracy

• stałą, fachową opiekę ze strony opiekuna.

Zapraszam do aplikowania!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.