Koordynator z j. rosyjskim/ukraińskim

JOBME S.A.

Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszego zespołu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Oferujemy pracę stałą, na pełny etat od zaraz.

Miejsce pracy: Zabrze/ Gliwice

Region: śląskie

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie projektów rekrutacyjnych, bazujących na pozyskiwaniu personelu z Ukrainy,
  • Opieka nad powierzoną bazą pracowników tymczasowych,
  • Koordynacja powierzonych procesami zatrudnienia także na terenie Ukrainy,
  • Wdrożenie, bieżące wsparcie nowych i obecnych pracowników na terenie zakładu oraz miejsca zamieszkania (logistycznie, administracyjnie, komunikacyjne z klientem itp.)
  • Utrzymywanie relacji, podtrzymywanie kontaktów obecnych pracowników i klientów,
  • Kontrola efektywności pracy,
  • Raportowanie i przekazywanie informacji o aktualnych działaniach,
  • Odpowiedzialność za poziom realizowanego projektu w tym rotacje pracowników i efektywność pracy.

Wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w realizacji projektów rekrutacyjnych,
  • Mile widziane również doświadczenie w rekrutacji personelu,
  • Znajomości procedur zatrudniania pracowników z Ukrainy w Polsce,
  • Znajomości specyfiki ukraińskiego rynku rekrutacyjnego,
  • Mile widziane osoby z Ukrainy z biegłą znajomością języka ukraińskiego i/lub rosyjskiego oraz dobrą/komunikatywną znajomością języka polskiego,
  • Samodzielności i odpowiedzialności w realizacji powierzonych zadań,
  • Uśmiechu, entuzjazmu i podejścia „no pewnie, że się da”.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, ugruntowanej na polskim rynku firmie,
  • Praca na pełny etat w oparciu o umowę o pracę lub inna forma dostosowana do preferencji kandydata,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Realną naukę nowych umiejętności,
  • Dużą samodzielność w działaniu,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w miłym zespole.

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja