Seito Polska Sp. z o.o.

Koordynator wydziału

Miejsce pracy: Dębica

Jesteśmy lidrem na rynku outsourcingu transportu wewnętrznego, świadczymy usługi dla największych światowych marek.

Naszym celem jest dostarczanie usług o najwyższej jakości zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

KOORDYNATOR WYDZIAŁU

Obowiązki:

- Zarządzanie wydziałem produkcyjnym,

- Zarządzanie zespołem pracowników,

- Organizacja i nadzór nad przebiegiem pracy podległych pracowników,

- Dbanie o stan techniczny wózków,

- Nadzór nad dokumentacją.

Co oferujemy?

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i atrakcyjny system premiowy

- dodatkowe ubezpieczenie na życie dla Ciebie i rodziny

- prywatną opiekę medyczną z dostępem do wielu specjalistów, domowych wizyt lekarskich i świadczeń rehabilitacyjnych

- dofinansowanie karty sportowej

- pracę od poniedziałku do piątku

- Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

- Wykształcenie min. średnie,

- Umiejętność kierowania zespołem, organizacji pracy własnej, zdolności analityczne,

- Mile widziane uprawnienia operatora wózków widłowych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.