Koordynator Wewnętrzny

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 0017255
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

• dodawanie ogłoszeń z wykorzystaniem wszelkich możliwych źródeł - polegamy na Twojej kreatywności;
• prowadzenie wstępnych rozmów telefonicznych z potencjalnymi kandydatami;
• zadania polegające na pozyskiwaniu kandydatów;

Oczekiwania:

• jeśli jesteś osobą otwartą i energiczną;
• nie boisz się ciągłego kontaktu z ludźmi - telefon, mail, spotkania;
• masz dar przekonywania i potrafisz wzbudzać zaufanie;
dobrze odnajdujesz się w pracy zespołowej;
• swobodnie poruszasz się w środowisku MS Office (Word, Excel);
• kreatywnie potrafisz wykorzystywać nowe technologie i social media;
• potrafisz organizować czas pracy, tak aby wykorzystać go maksymalnie;
• nie boisz się napiętych terminów i potrafisz wywiązywać się z narzuconych deadline;
• potrafisz myśleć i pracować kreatywnie;
• lubisz wyzwania i częste zmiany;
• jesteś dyspozycyjny/a do pracy od poniedziałku do piątku, w godzinach 09-17.

Oferta:

• umowę o pracę
• współpracę z młodym, przyjaznym zespołem;
• ciekawe i odpowiedzialne wyzwania zawodowe;
• możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;
• gwarantujemy energicznego szefa.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.