Koordynator w Zakładzie Produkcji

Agencja Zatrudnienia KS Service

Lubliniec, śląskie

Miejsce pracy: Lubliniec

GWARANTUJEMY

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• wysokie wynagrodzenie
• atrakcyjny system comiesięcznych premii, uzależnionych od wypracowanego wyniku
• bogaty fundusz socjalny
• inne bonusy pozapłacowe: ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną
• szkolenia umożliwiające podniesienia kwalifikacji menadżerskich
• możliwość rozwoju w strukturach firmy

OCZEKUJEMY

• minimum dwuletniego doświadczenia w pracy związanej z obsługą tekturnicy - wymóg konieczny
• wykształcenia technicznego
• dyspozycyjności do pracy zmianowej
• samodzielności i zaangażowania
• umiejętności organizowania czasu swojego i innych

OBOWIĄZKI

• nadzór nad harmonogramem realizacji planu produkcyjnego
• organizowanie i koordynacja pracy grupy pracowników
• dbanie o jakość produktów i stan techniczny maszyn produkcyjnych

Nie czekaj, aplikuj już dziś!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.