Koordynator w transporcie międzynarodowym

Gi Group Poland S.A.

Warszawa, mazowieckie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Warszawa
Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla jednego z naszych Klientów - firmy specjalizującej się w transporcie towarów ekspresowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Koordynator w transporcie międzynarodowym

Oferta dla Kandydata:

wynagrodzenie 4 000 - 7 000 zł netto/mies.
premia uznaniowa,
samochód służbowy,
telefon, laptop służbowy,
możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji w ramach rozwoju firmy.

Zakres obowiązków:

organizacja transportów w relacjach międzynarodowych,
kompleksowa obsługa zleceń transportowych klienta,
obsługa systemów Trimble/Interlan/Speed,
optymalizacja tras oraz kosztów.

Oczekiwania:

min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku koordynatora w transporcie międzynarodowym,
bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
mile widziana znajomość dodatkowego języka (rosyjski, włoski, niemiecki, francuski),
wiedza z zakresu sektora spedycji międzynarodowej,
znajomość przepisów dotyczących czasu pracy kierowców,
znajomość systemów Trimble/Interlan/Speed
pełna dyspozycyjność.
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.