Koordynator Utrzymania Ruchu (m/f)

Michael Page

Wałbrzych, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej szukamy osoby na stanowisko Koordynatora Utrzymania Ruchu, która będzie odpowiedzialna za zarządzanie ok. 30 osobowym zespołem.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży Automotive zlokalizowana w okolicy Wałbrzycha.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie około 30-osobowym zespołem, który odpowiada za bieżącą pracę maszyn
  • Utrzymanie nadzór nad pełną sprawność maszyn i urządzeń technologicznych znajdujących się w zakładzie
  • Zapewnienie poprawności pracy urządzeń
  • Nadzór nad realizacją procesów napraw zgodnie ze standardami określonymi w dokumentacji technicznej
  • Organizowanie pracy pracowników utrzymania ruchu
  • Zapewnienie dostępności środków produkcji (maszyn, urządzeń oraz narzędzi naprawczych)
  • Nadzorowanie wykonania oraz odbioru technicznego maszyn produkcyjnych
  • Nadzorowanie dokumentacji maszyn, urządzeń i budynków należących do firmy
  • Zarządzanie magazynem narzędziowym w celu zapewnienia optymalnego zaopatrzenia w narzędzia produkcyjne

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne - preferowane kierunki to mechanika/automatyka
  • Min. 5 lat doświadczenia w firmie produkcyjnej w obszarze utrzymania ruchu w branży automotive
  • Min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość zagadnień związanych z optymalizacją procesów produkcyjnych
  • Świadectwo kwalifikacji uprawniające do obsługi urządzeń elektroenergetycznych SEP do 1 KV
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. średnio zaawansowanym
  • Umiejętność diagnostyki sterowników, posługiwania się dokumentacją techniczną oraz czytania schematów sterowania elektrycznego
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległych pracowników
  • Umiejętność szybkiego i trafnego podejmowania decyzji
  • Znajomość wymagań systemów jakości IATF 16949 - Mile widziane

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów
  • Praca pozwalająca na doskonalenie i samorealizację
  • Praca w przyjaznej atmosferze w środowisku międzynarodowym
  • Praca w renomowanej firmie będącej jednym z liderów w branży motoryzacyjnej o zasięgu globalnym
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wałbrzych
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page