Koordynator utrzymania czystości Śląsk

Clar System S.A.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

KOORDYNATOR KONTRAKTÓW
Miejsce pracy: Katowice (centralny śląsk oraz zagłębie)

Główne zadania:

  • nadzór nad profesjonalnym wykonaniem usług sprzątania
  • organizacja pracy podległego zespołu
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientem
  • nadzór nad optymalizacją kosztów
  • wdrażanie nowych pracowników do pracy na obiekcie

Zapewniamy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na pełny etat
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie średnie
  • doświadczenie w usługach utrzymania czystości
  • umiejętność nadzoru i optymalizacji kosztów
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu
  • biegła obsługa komputera (MS Office)
  • prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi z zakresu: <br/> <br/> - T... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca