Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Koordynator transportu

Miejsce pracy: Zielona Góra

Zadania, za które będziesz odpowiedzialny/a:

  • zarządzanie i organizacja transportu
  • współpraca z firmami transportowymi oraz ich weryfikacja zgodnie z przepisami
  • bieżąca kontrola kosztów transportu
  • kompletowanie dokumentów zw. z procesem logistyki i transportem
  • kontakty z urzędami celnymi oraz z agencjami morskimi w zakresie transportu
  • kontakt z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi

Co się przyda i co jest konieczne, aby do nas dołączyć:

  • wykształcenie kierunkowe (transport, logistyka lub dziedziny pokrewne)
  • min. 3-letnie doświadczenie w transporcie / logistyce - mile widziane doświadczenie w przemyśle tworzyw sztucznych
  • znajomość dokumentacji związanej z eksportem towarów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym - min. poziom B2
  • bardzo dobra obsługa komputera
  • samodzielność, energia w działaniu, obowiązkowość

Co możemy Tobie zaoferować:

  • pracę w firmie międzynarodowej, działającej na rynku od ponad 20 lat
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w zgranym i pozytywnie nastawionym zespole pracowników
  • konkurencyjne, indywidualnie negocjowane warunki zatrudnienia
  • dużą samodzielność w działaniu, jak również możliwość wpływu na kierunek rozwoju obejmowanego stanowiska
  • ścisłą współpracę z Zarządem firmy

Oferta dotyczy pracy stałej. Osoby zainteresowane prosimy o pilne aplikowanie.

Numer referencyjny: KT/12/2018/PZN
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.