Koordynator Testów

Workforce Logiq

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

ZeroChaos jest globalnym liderem w dziedzinie dostarczania usług konsultingowych i zasobów ludzkich. Posiadamy biura zarówno w Europie, jak i w USA.

Pomagamy w zatrudnieniu pracowników na stałe nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. ZeroChaos w obecnym kształcie posiada ponad 210 000 pracowników oraz konsultantów projektowych i obsługuje ponad 200 klientów w 18 krajach.

Dla naszego Klienta firmy tworzącej rozwiązania IT dla sektora finansowego poszukujemy 3 osób na stanowisko Koordynator Testów.

Miejsce pracy: Warszawa (Włochy)

Klient określa siebie w następujący sposób:

Naszą firmę tworzą ludzie, którzy spełniają swoją pasję tworząc najlepszej, jakości rozwiązania IT. Umiejętności i zdobyte doświadczenie w licznych projektach pozwalają realizować złożone aplikacje w sektorach Finansowym, Publicznym i Utilities. Możemy pochwalić się współrealizacją projektów dla wielu instytucji i firm w Polsce.

Zadania:

• Bezpośrednie wsparcie liderów testów

• Pomoc w ustaleniu szczegółów realizacji testów

• Weryfikacji warunków przejść Dostawca-Klient

• Pomoc w raportowaniu

• Pomoc zarządzaniu scenariuszami

• Pomoc w PN Managemencie (błędy)

• Pomoc w zarządzaniu zespołem testerów

Wymagania

Klient oferuje:

• Stabilną współpracę w formie umowy o pracę, po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony

• Przyjazną atmosferę w zespole

• Komfortowe warunki pracy, brak open space

• Zapewnione standardowe narzędzia pracy: telefon komórkowy, notebook

• Elastyczne godziny pracy

• Szkolenia i treningi, (naprawdę wiele się nauczysz), inwestycję w Twoją przyszłość

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
Docelowo długoterminowa współpraca
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości