Koordynator testów

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1109658

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – banku – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Kraków
Realizacja: B2B
Stawka: od 600 zł/MD N+V

Zadania:

• Koordynacja etapów tworzenia założeń testowych w projektach:
• Przygotowanie planów testów oraz szczegółowy harmonogram ich wykonania
• Ustalanie rodzaju i zakresu wykonywanych testów (funkcjonalnych/ niefunkcjonalnych),
• Określenie zapotrzebowanie na środowiska i dane testowe, ustalenie narzędzi niezbędnych do realizacji testów,
• Określenie kryteriów rozpoczęcia i zakończenia danego etapu testów,
• Zarządzanie wykonaniem testów :
• Wprowadzenie scenariuszy testowych do systemu wspierającego proces testowy (system HPALM)
• Koordynacja procesów realizacji testów w projekcie, identyfikacja ryzyka, zarządzanie procesem naprawy defektów
• Raportowanie postępu prac, kontrola zgodności wykonywanych zadań z harmonogramem testów
• Nadzór nad postępem realizacji testów, statystyki defektów, ryzyka, kluczowe defekty

Wymagania:

• Co najmniej 5 lat doświadczenia w IT, doświadczenie w zarządzaniu jakością systemów informatycznych poparte odbytymi szkoleniami z metodologii testowania (w tym ISTQB)
• Doświadczenie w budowaniu testów automatycznych
• Wiedza na temat aktualnych technologii i systemów operacyjnych.
• Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

• Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
• Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland