Koordynator testów

ALTEN Polska

Kraków, małopolskie

Wiele możemy napisać o tym, jaką firmą jest ALTEN Polska i dlaczego warto z nami współpracować. Cenimy jednak Twój czas, więc chętnie opowiemy Ci o tym na rozmowie rekrutacyjnej.

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy ALTEN skupiającą na całym świecie ponad 28 000 wybitnych specjalistów z dziedziny Inżynierii oraz IT, którzy realizują najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla naszych Partnerów biznesowych (najnowsze samoloty pasażerskie? Jasne! Zaawansowane systemy dla największych korporacji? Oczywiście! To może jeszcze przemysł kosmiczny? Cóż…tak!). Zespół, który tworzymy, to profesjonaliści, którzy z zaangażowaniem i znajomością potrzeb rynku codziennie udowadniają, iż grupa ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. W pracy bardzo ważna jest dla nas atmosfera, którą sami tworzymy. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, otwartości oraz pomysłowości.

Od: ALTEN Polska
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Kontrola jakości

Opis stanowiska

Dla naszego Partnera, członka wiodącej międzynarodowej grupy bankowej poszukujemy osoby na stanowisko Koordynatora testów.

Główne zadania

  • Gromadzenie oraz analiza wymagań, które dotyczą testów systemów IT
  • Tworzenie harmonogramu testów funkcjonalnych, akceptacyjnych, regresyjnych oraz wydajnościowych
  • Zarządzanie grupą Testerów
  • Bieżące monitorowanie progresu testów, zarządzanie incydentami, raportowanie postępów, wykorzystując systemy informatyczne wspierające proces testowy
  • Zarządzanie środowiskami testowymi
  • Współpraca z dostawcami oprogramowania

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub ekonomiczne
  • 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Koordynatora testów
  • Znajomość narzędzi do zarządzania procesem usuwania defektów (HP Quality Center, ALM, JIRA, SPIRA lub podobnych)
  • Znajomość metodyki testów zgodnej ze standardem ISTQB
  • Umiejętność komunikacji ze wszystkimi szczeblami w organizacji
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Doświadczenie w sektorze bankowym

Oferujemy

  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczność w formie zatrudnienia (B2B, UoP, itd.)
  • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • Indywidualne podejście do każdego pracownika
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Program referencyjny
  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Nie wahaj się ani chwili i dołącz do naszego zespołu!