Koordynator Testów

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1089682

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla jednego naszego kluczowych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko

Lokalizacja: Kraków
Forma współpracy: B2B

Główne obowiązki:
- Koordynacja testów w tym nadzorowanie i kontrola nad testerami
- Kontrola terminowego wykonania scenariuszy testowych i testów
- Przygotowanie planu testów
- Przygotowywanie harmonogramu testów, re-testy
- Raportowanie postępu w testach, wsparcie Project Managerów w testach
- Opiniowanie dokumentów projektowych, zakresu testów, scenariuszy testowych
- Defect management również w zakresie współpracy z programistami ( w tym z dostawcami zewnętrznymi)
- Zarządzanie testami w HP ALM, eskalacja ryzyk do PM’a
- Zarządzanie środowiskami testowymi, wykonywanie innych zadań zleconych przez Project Managera

Wymagania:
- Doświadczenie pracy w koordynacji testów sektora finansowego
- Znajomość metodyki testów zgodnej ze standardem ISTQB
- Min 3 letnie doświadczenie w koordynacji testów
- Znajomość HP ALM lub HP QC

Oferujemy:
- Preferencyjne warunki korzyści: pakiet medyczny i sportowy
- Elastyczność zatrudnienia (B2B lub umowy zlecenia)
- Wyzwania odpowiednie do umiejętności i wiedzy
- Możliwość uzyskania doświadczenia w firmie, która jest liderem w branży
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland