Koordynator techniczny - supermarkety (j. niemiecki)

ARCOS FM PL Saller Polbau Sp. z o.o. Sp. k.

Wrocław, dolnośląskie

"Dzięki Twojej pasji do nieruchomości także i TY możesz stać się częścią naszego międzynarodowego i odnoszącego sukcesy zespołu!"

Miejsce pracy: Wrocław
* Pamiętaj, szukamy osób do pracy w Ostrowie Wielkopolskim! *

Dokumenty aplikacyjne wyłącznie w j. niemieckim!

Zadania:

  • Ważna osoba kontaktowa dla najemców, klientów i usługodawców
  • Organizacja przetargów
  • Zlecanie prac w ramach przebudów, napraw
  • Negocjace umów z partnerami zewnętrznymi
  • Kontrola jakości i wydajności naszych usługodawców
  • Controlling terminówgwarancji i odbiorów
  • Techniczna inwentaryzacja budynków i aktualizacja
  • Kontrola i zatwierdzanie faktur
  • Kontrola zużycia energii
  • Czynności administracyjne

Wymagania:

  • Studia techniczne, np. inż. budowlany, doradca w zakresie nieruchomości, manager projektów, z dyplomem uniwersyteckim, wyższej szkoły technicznej lub technikum
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w administrowaniu nieruchomościami
  • Znajmość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Techniczna wiedza o urządzeniach
  • Gotowość do podróży, umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajmość MS Office, w szecgólności Excela
  • Umiejętność samodzielnej pracy, zorientowanej na poszukiwanie rozwiązań
  • Szkolenie odbędzie się przez okres ok. 12 miesięcy w centrali firmy w Niemczech

Oferujemy:

  • Wdrożenie do pracy i szkolenia w centrali w Niemczech
  • Karta Multisport
  • Pakiet medyczny
  • Praca w stale rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • Pewne miesjce pracy, niezależne od sytuacji rynkowej
  • Nowoczesne i innowacyjne biuro oraz ergonomiczne stanowiska pracy
  • Imprezy firmowe