ARCOS FM PL Saller Polbau Sp. z o.o. Sp. k.
"Dzięki Twojej pasji do nieruchomości także i TY możesz stać się częścią naszego międzynarodowego i odnoszącego sukcesy zespołu!"

Koordynator techniczny/ Manager obiektu (j. niemiecki)

Miejsce pracy: Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Głogów, Świdnica, Bolesławiec, Oleśnica

Zadania:

  • Techniczna kontrola nieruchomości komercyjnych w Polsce (Standalones, parki i centra handlowe)
  • Kontrola instalacji technicznych
  • Organizacja/ kontrola bieżącego technicznego utrzymania obiektu i dokumentacji
  • Zbieranie ofert, przygotowywanie materiałów do przetargu na przebudowę naszych nieruchomości komercyjnych
  • Budowanie długofalowych kontaktów z kontrahentami
  • Współpraca z naszymi najemcami
  • Raportowanie dot. zużycia energii do centrali firmy
  • Kontrola i zwalnianie faktur

Wymagania:

  • Ukończone wyższe studia techniczne w zakresie Facility Management/ Property Management, budownictwa lub równorzędne
  • Mile widziane 2-letnie doświadczenie zawodowe
  • Doświadczenie w zarządzaniu energią i w kotaktach z klientami
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Samodzielność, odpowiedzialność, zorientowanie na sukces
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych, prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość oprogramowania MS Office, w szczególności Excela

Oferujemy:

  • Gruntowne wdrożenie do pracy oraz szkolenia w centrali firmy w Niemczech
  • Pewne miejsce pracy, niezależne od sytuacji rynkowej w międzynarodowym przedsiębiorstwie
  • Stałe wyzwania zawodowe
  • Wynagrodzenie uzależnione od wyników
  • Pakiet medyczny i karta Multisport po okresie próbnym
  • Nowoczesne I innowacyjne biuro oraz ergonomiczne stanowiska pracy

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać wyłącznie w j. niemieckim!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.