Opis stanowiska pracy

Poszukujemy absolwentów studiów wyższych do obsługi usług szkoleniowych.

Obowiązki:
• wyszukiwanie wykonawców, podpisywanie umów, współpraca z wykonawcami
• prowadzenie i weryfikacja dokumentacji usług
• rozliczanie usług/ szkoleń zgodnie z umowami
• obsługa i koordynacja usług

Oferujemy:
• umowę o pracę
• możliwość rozwoju i samorealizacji.

Wymagania

• wykształcenie wyższe
• czynne prawo jazdy kat. B
• b. dobra znajomość MS Office
• dyspozycyjność, dobra organizacja pracy i odpowiedzialność
• umiejętności interpersonalne

Mile widziane:
• kurs pedagogiczny lub studia na kierunku nauczycielskim
• szkolenia w zakresie kadr i płac

Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia. Kwota minimalna dla osoby bez doświadczenia, kwota maksymalna dla osoby z doświadczeniem min. 3 lata w podobnym zakresie.

Prezentacja firmy

Firma oferuje w większości usługi doradztwa zawodowego i personal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
2 200PLN - 3 600PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia - uzależniona od efektów pracy
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Kadra zarządzająca, Praca Administracja biurowa, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Inne