Koordynator szkoleń IT

Imperium Szkoleniowe

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Imperium Szkoleniowe działa na rynku od 2010 roku zajmując się organizacją szkoleń głównie z zakresu obsługi programów biurowych MS Office. W związku z planami rozwojowymi poszukujemy do niewielkiego zespołu kolejnego gracza – Koordynatora szkoleń IT. W pracy będzie Cię czekać duża swoboda działania oraz konieczność samodzielnego ustawiania sobie zadań i priorytetów. Jeśli potrafisz efektywnie zarządzać swoim czasem, masz pomysły, które mogą wpłynąć na rozwój firmy i chcesz podjąć się ich wdrożenia – zapraszamy :) Niezbędne jest ogólne rozumienie rynku szkoleniowego oraz IT (popularne tematy, współpraca z trenerami, przygotowywanie ofert).

Poszukujemy osoby, która posiada wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne (potrafi się uśmiechać oraz dbać o bieżące sprawy firmy jak o własne).

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • Wsparcie bieżących działań w ramach istniejącej oferty
  • Rozwój oferty szkoleniowej (wprowadzenie nowych szkoleń do oferty)
  • Poszukiwanie trenerów, współpraca z trenerami, dostawcami
  • Bieżąca organizacja i obsługa szkoleń
  • Obsługa zgłoszeń, dbanie o relacje z klientami
  • Przygotowywanie ofert szkoleniowych
  • Sprzedaż szkoleń
  • Fakturowanie
  • Udział w rekrutacji trenerów

Wymagania:

  • Uśmiech i poczucie humoru
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne
  • Znajomość specyfiki rynku szkoleniowego IT
  • Mile widziane doświadczenie w organizacji szkoleń komputerowych
  • Dobra znajomość MS Office
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk "Aplikuj".

Informujemy, iż odpowiemy na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Imperium Szkoleniowe powstało w 2010 roku jako odpowiedź na potrzeby ryn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Inne, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca IT - Konsulting