Koordynator Sprzedaży - młode osoby z angielskim

TRANS KINETIK Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem, firma ModlinBus, przewoźnik autobusowy operujący na Lotnisku Warszawa/Modlin, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Koordynator Sprzedaży

Miejsce pracy – Lotnisko Warszawa/Modlin

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • sprzedaż biletów (obsługa kasy i komputera),
  • udzielanie informacji podróżnym,
  • odprawa pasażerów przy autobusie.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzona będzie po angielsku),
  • punktualność,
  • dyspozycyjność – praca zmianowa
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dobra organizacja pracy,
  • wysoka kultura osobista,

Oferujemy:

  • pewne wynagrodzenie + premię od wyników pracy,
  • płatne wszystkie godziny pracy,
  • miłą atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133, poz. 883."

Prezentacja firmy

Linia ModlinBus powstała z myślą o wszystkich podróżnych, którzy cenią s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Inne, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie