Koordynator Sprzedaży i Obsługi Rynku Hiszpańskiego (Środa Wlkp.)

SILVERHAND

Środa Wielkopolska, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

SILVERHAND jest jedną z najbardziej innowacyjnych i najszybciej rozwijających się polskich agencji zatrudnienia (nr certyfikatu 7822) o zasięgu międzynarodowym.

Nasz Klient, to międzynarodowa organizacja działająca w sektorze produkcji i dystrybucji artykułów budowlanych. Firma posiada wieloletnie tradycje i konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy.
​W związku ze zmianą struktur organizacyjnych oraz ambitnymi planami ekspansji, aktualnie poszukuje kandydata na stanowisko:

Koordynator Sprzedaży i Obsługi Rynku Hiszpańskiego

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży (klient hiszpańskojęzyczny)
  • Profesjonalna obsługa, wsparcie oraz koordynacja procesów związanych ze współpracą z Klientami
  • Terminowość wykonania działań operacyjnych dotyczących poszczególnych projektów sprzedażowych
  • Kontakt i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami zagranicznymi
  • Prowadzenie oraz uzupełnianie dokumentacji
  • Zarządzanie bazą danych, tworzenie raportów w języku hiszpańskim

Wymagania

  • Wymagana biegła znajomość języka HISZPAŃSKIEGO
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe ekonomiczne)
  • Nastawienie na realizację celów biznesowych, wybitne umiejętności komunikacyjne
  • Otwartości oraz wewnętrznej motywacji do rozwoju i doskonalenia się
  • Biegłej obsługa komputera w zakresie MS Office, aktywnego prawa jazdy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w jednozmianowym systemie pracy (pełen etat)
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy, a także opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe
  • możliwość doskonalenia umiejętności językowych poprzez codzienny kontakt z klientami,
  • międzynarodowe środowisko pracy w firmie o zasięgu globalnym,
  • szkolenie wstępne przed przystąpieniem do pracy, szkolenia branżowe,
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

Grupa SILVERHAND jest jedną z najbardziej innowacyjnych i najszybciej ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Kadra zarządzająca, Praca Obsługa klienta

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy