ManpowerGroup Sp. z o.o.

Koordynator serwisu

Miejsce pracy: Warszawa

Miejsce pracy: Palmiry koło Warszawy

Numer ref. KSE/024/EBY

Zadania:

  • Współpraca i koordynacja z współpracującymi firmami serwisowymi na terenie Polski
  • Mailowy i telefoniczny kontakt z Klientami
  • Zdalny nadzór nad czynnościami serwisowymi
  • Dbałość o wysoką jakość serwisu
  • Dbanie i rozwój pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Oferta:

  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku urządzeń gastronomicznych
  • Umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju i zdobycia praktycznej wiedzy z rynku urządzeń gastronomicznych
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • Pakiet benefitów pozapłacowych

Wymagania:

  • Podstawowa wiedza na temat urządzeń elektrycznych i gazowych
  • Umiejętność koordynacji pracy
  • Wykształcenie średnie techniczne (mile widziane wyższe techniczne)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnim
  • Dobra znajomość obsługi komputera i programów pakietu MS Office
  • Wysoka kultura osobista, zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Mile widziane doświadczenie pracy na podobnym stanowisku

Jesteś zainteresowany?

Wyślij swoje CV za pośrednictwem portalu.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials