Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• koordynację i nadzór nad działaniem punktu serwisowego wymiany szyb samochodowych
• uzgadnianie terminów wymian
• nadzór nad serwisem mobilnym
• sprzedaż na miejscu
• ścisłą współpracę z działem likwidacji szkód dla klientów instytucjonalnych
• jakościową kontrolę wykonywanych usług i monitorowanie satysfakcji klientów
• analizę lokalnego rynku usług wymiany szyb samochodowych oraz działań konkurencji
• kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

• doświadczenie w pracy w obszarze serwisu w szeroko pojętej branży automotive
• dodatkowym atutem będzie znajomość branży szyb samochodowych
• wykształcenie minimum średnie
• samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległych pracowników
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
• silna motywacja do realizacji wyznaczanych celów oraz poszukiwania efektywnych rozwiązań
• prawo jazdy kategorii B
• obsługa komputera oraz programów MS Office

Prezentacja firmy

Dystrybucja szyb samochodowych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive