Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- umawianie wizyt serwisowych, koordynacja prac serwisowych,
- opracowywanie wycen na realizowane usługi serwisowe,
- prowadzenie dokumentacji serwisowej,
- wsparcie techniczne serwisantów pracujących w terenie,
- zamawianie części i materiałów niezbędnych do realizacji usług

Wymagania

Oczekiwania:

- komunikatywność, samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- dobra znajomość programów MS OFFICE,
- znajomość rysunku technicznego
- dyspozycyjność, kreatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferta:

- stała praca w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
- zatrudnienie na umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie, system motywacyjny
- możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Nasza firma zajmuje się doborem, sprzedażą, montażem systemów kli... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis