Koordynator serwisu chłodnictwa i klimatyzacji

Centroref Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Stabilna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży chłodnictwa i klimatyzacji poszukuje pracowników na stanowisko:

Koordynator serwisu / Asystent serwisu

Opis stanowiska z zakresem obowiązków:

  • zamawianie części zamiennych u dostawców
  • wsparcie techniczne
  • tworzenie wycen dla Klientów
  • praca z dokumentacją
  • weryfikacja faktur VAT
  • dyżury telefoniczne

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • umowę o pracę

Wymagania:

  • mile widziane oświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • znajomość zagadnień z zakresu chłodnictwa i klimatyzacji
  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • obsługa pakietu Office
  • komunikatywność