Koordynator Serwisu Branży Sanitarnej - rekrutacja online

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Koordynator Serwisu Branży SanitarnejMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Bezpośredni nadzór nad pracą serwisantów;
  • Planowanie prac, wyznaczanie szczegółowych zadań dla Pracowników oraz firm zewnętrznych, weryfikowanie zasadności i usuwanie usterek;
  • Kontakt oraz współpraca z inwestorami, firmami zewnętrznymi, kierownikami robót/projektu, kontrola wykonania pracy serwisu;
  • Ocena skuteczności przeprowadzonych konserwacji i napraw;
  • Obsługa zgłoszeń w wewnętrznym narzędziu serwisowym.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne średnie lub wyższe;
  • doświadczenie w zakresie utrzymania budynków, koordynowania prac, utrzymania w ruchu urządzeń i instalacji sanitarnych, wod-kan, wentylacyjnych;
  • zdolność do diagnozy i usuwania awarii i usterek;
  • wykonywanie planowych inspekcji i przeglądów;
  • znajomość instalacji sanitarnych, wentylacyjnych, wod-kan;
  • mile widziane posiadanie świadectw SEP, F-Gaz;
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku utrzymania ruchu, konserwatora obiektu;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • udział przy budowie obiektów przemysłowych, biurowych, sportowych;
  • udział w szkoleniach technicznych;
  • możliwość podnoszenia wiedzy i doświadczenia zawodowego;
  • realizacja ciekawych i zaawansowanych technicznie kontraktów;
  • pracę z merytorycznym oraz szerokim zespołem ludzi;
  • możliwość zdobycia praktyki zawodowej do uprawnień budowlanych;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • niezbędne narzędzia pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.