Koordynator Sekcji ds. Badań i Rozwoju

MPS International Sp. z o.o.

Koszalin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą o profilu produkcyjno-usługowym, istniejącą na rynku krajowym i międzynarodowym od 25 lat. Rozwijamy się w trzech strategicznych kierunkach: produkcji opakowań z tworzyw sztucznych, kosmetyków oraz środków czystości, od lat z sukcesem zaspokajając wymagania naszych Klientów.

  • Koszalin

Zadania:

  • koordynowanie pracy zespołu technologów,
  • nadzór nad przygotowaniem, emisją i wprowadzaniem zmian w dokumentacji technologicznej (procedurach i instrukcjach) niezbędnej do realizacji procesu produkcyjnego,
  • kreowanie nowych rozwiązań w zakresie rozwoju produktów i usług,
  • opiniowanie i aktywne uczestnictwo w nowych projektach wdrażanych w firmie,
  • współpraca oraz aktywna wymiana informacji z innymi działami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane: chemiczne lub pokrewne,
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z prowadzeniem projektów wdrożeniowych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 w mowie i w piśmie,
  • biegła znajomość MS Office.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym,
  • udział w projektach mających wpływ na rozwój biznesowy firmy,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i powierzonych obowiązków,
  • możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • atrakcyjny pakiet benefitów.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą o profilu produkcyjno-usługowym. Nasza historia si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój, Praca Kadra zarządzająca, Praca Kontrola jakości