Koordynator Salonu Firmowego

Vectra S.A.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

• realizacja wyznaczanych planów sprzedaży oraz planów utrzymania stanu klientów,

• organizowanie sprzedaży wszystkich produktów Spółki, poprzez sprzedaż pośrednią realizowaną w podległym Salonie Firmowym,

• realizacja lokalnych działań promocyjnych i marketingowych,

• zarządzanie podległym zespołem (coaching, motywacja, szkolenia, kontrola, ocenianie) i powierzonym majątkiem,

• przygotowywanie raportów sprzedaży i konkurencji oraz kreatywność w podejmowaniu działań sprzedażowo – obsługowych,

• kształtowanie wysokiej jakości pracy podległego Salonu Firmowego.

Wymagania:

• doświadczenie w pracy związanej z zarządzaniem sprzedażą i podległym zespołem,

• wykształcenie średnie, mile widziane wyższe,

• umiejętność działania pod presją czasu,

• umiejętność egzekwowania realizacji zadań,

• orientacja na wyniki,

• samodzielność w działaniu, kreatywność, odpowiedzialność oraz dobra organizacji pracy,

• dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej.

Oferujemy:

• interesującą pracę w rozwijającej się organizacji, o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży,

• przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym otoczeniu,

• ciekawą i miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole,

• możliwość nieustannego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

• atrakcyjny system premiowy,

• dofinansowanie do karty Multisport.

Prezentacja firmy

Polska firma z siedzibą główną w Gdyni zajumjąca się świadczeniem usług ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie