Opis stanowiska pracy

Do zadań pracownika należeć będzie m.in.:
• Prowadzenie robót na budowie: przygotowywanie procesu rozpoczęcia budowy, przygotowywanie planu zamówień materiałów, urządzeń i innych związanych z budową, przygotowywanie harmonogramu prac
• Pełnienie funkcji nadzoru na budowie
• Bezpośredni kontakt z Zamawiającym w zakresie realizacji umowy
• Stała współpraca z Nadzorem Inwestora
• Nadzór od strony formalnej budowy, opracowywanie i kontrola harmonogramu oraz udział w odbiorach z Inwestorem
• Koordynacja prac podwykonawców i sił własnych na budowie
• Prowadzenie kontraktowej korespondencji z Zamawiającym oraz Podwykonawcami

Oferujemy:
• pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• możliwość podnoszenia kwalifikacji
• przyjazną atmosferę w zespole
• nowoczesne narzędzia pracy
• pracę w delegacji
• wynagrodzenie powiązane z indywidualnymi wynikami pracy

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• Wykształcenie minimum średnie (specjalności ogrzewnictwo, technika sanitarna, klimatyzacja)
• Minimum 5 lat doświadczenia w pracy na budowie
• Znajomość branży i urządzeń w zakresie instalacji wod-kan-gaz
• Prawo jazdy kat. B
• Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
• Umiejętność analizy dokumentacji technicznych branżowych
• Znajomość pakietu MS Office

Prezentacja firmy

Grupa Firm Instalacyjnych jest spółką, która powstała w 2005 roku, jako ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
możliwość pracy na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie miesięczne, ZFŚS
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie