Koordynator Robót Sanitarnych - rekrutacja online

HRK S.A.

Szczecin, zachodniopomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Koordynator Robót SanitarnychMiejsce pracy: Szczecin

ZADANIA:

  • weryfikacja projektu budowlanego, wykonawczego, specyfikacji technicznych itp. na etapie sporządzania dokumentacji projektowej w systemie „Projektuj i buduj” i wdrożenie optymalnych rozwiązań do projektu pod kątem realizacji robót sanitarnych;
  • pozyskanie niezbędnych zasobów do wykonania robót - podwykonawców, usługodawców, materiałów;
  • prowadzenie czynności formalnych, współpraca i koordynacja działań z jednostkami/urzędami zewnętrznymi w celu ustalenia sposobu i terminów prowadzenia;
  • sprawowanie stałej kontroli oraz bieżącego nadzoru nad procesem realizacji robót;
  • odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z harmonogramem;
  • stała współpraca z podwykonawcami oraz dostawcami w zakresie realizowanych prac;
  • rozliczanie kosztów realizowanych robót, kontrola wykonania budżetu oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w zakresie powierzonych zadań.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie na kierunku sanitarnym;
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierownika robót sanitarnych na projekcie drogowym, dodatkowo mile widziane dodatkowo doświadczenie na inwestycjach realizowanych w systemie projektuj i buduj;
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej sanitarnej;
  • znajomość przepisów prawa budowlanego oraz warunków kontraktowych;
  • praktyczna wiedza w obszarze technicznych warunków realizacji robót w zakresie niezbędnym do organizacji oraz nadzoru nad procesem realizacji robót sanitarnych;
  • umiejętność czytania i sprawdzania technicznej dokumentacji projektowej;
  • umiejętność organizacji pracy podwykonawców.

OFERUJEMY:

  • pracę przy dużym kontrakcie infrastrukturalnym,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • laptop, telefon, samochód służbowy na wyłączność,
  • ubezpieczenie grupowe na życie, opiekę medyczną, pakiet sportowy, dodatek mieszkaniowy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.