Koordynator Robót Elektrycznych - rekrutacja online

HRK S.A.

Świnoujście, zachodniopomorskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, która specjalizuje się w budownictwie infrastrukturalnym, kubaturowym czy energetycznym, poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator Robót ElektrycznychMiejsce pracy: Świnoujście

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Weryfikacja projektu budowlanego, wykonawczego, specyfikacji technicznych itp. na etapie sporządzania dokumentacji projektowej w systemie Projektuj i buduj i wdrożenie optymalnych rozwiązań do projektu pod kątem realizacji robót budowlanych.
  • Pozyskanie niezbędnych zasobów do wykonania robót - podwykonawców, usługodawców, materiałów.
  • Prowadzenie czynności formalnych, współpraca i koordynacja działań z jednostkami/urzędami zewnętrznymi w celu ustalenia sposobu i terminów prowadzenia.
  • Sprawowanie stałej kontroli oraz bieżącego nadzoru nad procesem realizacji robót.
  • Odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z harmonogramem robót.
  • Kierowanie podległymi pracownikami i organizacja swojego działu.
  • Stała współpraca z podwykonawcami oraz dostawcami w zakresie realizowanych prac.
  • Rozliczanie kosztów realizowanych robót, sporządzanie zestawień zużytych materiałów, kontrola wykonania budżetu oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w zakresie powierzonych zadań.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Inżyniera Budowy
  • Mile widziane uprawnienia do kierowania robotami w specjalności instalacyjnej bez ograniczeń, w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych lub odpowiadające im ważne uprawnienia wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów uprawniające do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci i instalacji elektrycznych
  • Wysoki poziom poczucia zawodowej odpowiedzialności
  • Orientacja na cele oraz wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Realizacja dużego kontraktu infrastrukturalnego, drogowego od początku do końca
  • Dodatek mieszkaniowy
  • Samochód służbowy na wyłączność, laptop, telefon, ubezpieczenie grupowe (Generali), opieka medyczna (Medicover), pakiet sportowy (Medicover Sport)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.