Koordynator robót elektrycznych/automatyki budynkowej

graphen Sp.j.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

  • nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót elektrycznych, niskoprądowych oraz automatyki budynkowej
  • nadzorowanie, koordynowanie, współpraca z podwykonawcami, projektantami
  • analiza dokumentacji technicznej pod kątem jej kompletności, poprawności, opracowywanie dokumentacji wykonawczej
  • rozwiązywanie problemów technicznych na budowie
  • przygotowywanie zapytań ofertowych oraz zamówień na materiały
  • koordynacja prac zespołu
  • kontrola i prowadzenie rozliczeń finansowych prowadzonych robót
  • kosztorysowanie i ofertowanie robót, uczestnictwo w negocjacjach, optymalizacja i dobór najkożystniejszych rozwiązań

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne: elektrotechnika, automatyka lub pokrewne
  • minimum roczne doświadczenie w koordynacji robotami branżowymi
  • znajomość MS Office, AutoCad
  • prawo jazdy kategorii B
  • świadectwo kwalifikacji E+D lub chęć jego zdobycia
  • dobra organizacja pracy własnej i podległych pracowników, dynamika działania oraz umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • doświadczenie w procesie ofertowania

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatownym będzie dodatkowym aututem

Oferyjemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub samozatrudnienie
  • możliwość długofalowej współpracy
  • elastyczne godziny pracy
  • kontakt z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi

Prezentacja firmy

Firma graphen Sp.J. istnieje od roku 2008. Specjalizujemy się w instalac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Automatyka, Praca Energetyka