Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Koordynator rekrutacji

Miejsce pracy: Pawlikowice, Pabianice, Łódź

Miejsce pracy: Pawlikowice pod Łodzią

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i dystrybucja ogłoszeń rekrutacyjnych,
  • Przeprowadzanie wstępnych etapów rekrutacji,
  • Planowanie, organizowanie i nadzorowanie procesów rekrutacyjnych, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych (zbieranie wniosków, zamawianie cateringu, przekazywanie feedbacku),
  • Wsparcie Managera w codziennych obowiązkach,
  • Wsparcie działu HR w rekrutacji zewnętrznej oraz współpraca z Agencjami Pracy,
  • Dbanie o budowanie wizerunku pracodawcy (udział w targach pracy).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Świetne umiejętności komunikacyjne;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Dokładność i sumienność przy wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i myślenia analitycznego;
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne oraz chęć pracy z ludźmi;
  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu programów Microsoft Office (Outlook, Word, Excel)
  • Mile widziane doświadczenie w dziale HR.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę ze stawką 25 zł brutto/godz.,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę sportową,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Ciekawą pełną wyzwań pracę,
  • Możliwość rozwoju i zwiększania swoich kompetencji.

Czekamy na Twoje CV!

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Numer referencyjny: ALD/07/2019
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.