Koordynator rehabilitacji

Klient InfoPraca.pl

Chorzów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:

  • koordynacja pracy fizjoterapii ambulatoryjnej i poradni rehabilitacji,
  • organizacja pracy zespołu fizjoterapeutów,
  • prowadzenie zajęć rehabilitacyjnych z pacjentami zgodnie z zaleceniami lekarza,
  • nadzór merytoryczny nad pracą podległego zespołu,
  • kontrola prawidłowości i jakości wykonywanych zabiegów,
  • nadzór nad dokumentacją medyczną zgodnie z wymogami NFZ,
  • odpowiednie zapewnianie jakości oraz bezpieczeństwa medycznego w zakresie usług fizjoterapii;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w zakresie fizjoterapii,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku rehabilitanta lub fizjoterapeuty (min. 3 lata)
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • umiejętność obsługi komputera (mile widziana znajomość programu mMedica);

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w nowoczesnej placówce,
  • stabilne i atrakcyjne warunki współpracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia.

CV prosimy przesłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Sport / Rekreacja, Praca Kadra zarządzająca