Opis stanowiska pracy

Human Pro Logistics to agencja pracy tymczasowej licencjonowana w Polsce i na Ukrainie.W Krajowym Rejestrze Agencji zatrudnienia widniejemy pod numerem 14341.
Do naszego zespołu poszukujemy przebojowej osoby na stanowisko:
Koordynator Regionalny:
Miejsce pracy:Ziębice

Obowiązki:
-zatrudnianie oraz zawieranie umów z pracownikami ( z Polski , z Ukrainy)
-kompletowanie dokumentów dla działu kadr
-zakwaterowanie pracowników z Ukrainy
-wprowadzanie nowych pracowników do pracy na produkcji
-nadzór nad zatrudnionymi osobami
-sporządzanie grafików pracy
-rozwiązywanie bieżących problemów związanych z zatrudnieniem oraz opieką nad pracownikami
-współpraca z innymi działam w firmie

Oferujemy :
-dynamiczną , zróżnicowana , inspirującą pracę w branży doradztwa personalnego i pracy tymczasowej w przyjaznym środowisku i miłej atmosferze na postawie umowy o pracę
-możliwość do realizacji własnych pomysłów oraz swobodnego działania
-stałe wynagrodzenie plus atrakcyjną premię
-niezbędna narzędzia pracy
-indywidualna ścieżka rozwoju pozwalająca zrealizować Twoje ambicje

Osoby zainteresowane zachęcam do przesyłania aplikacji

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez GOBARTO SA , zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(RODO).Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom wchodzącym w skład grupy kapitałowej GOBARTO SA."

Wymagania

Oczekujemy:
-chęć do przyswajania nowej wiedzy oraz rozwoju i podnoszenia swoich kwalfikacji
-łatwości nawiązywania kontaktów
-doskonałych umiejętności komunikacyjnych
-dbałości o szczegóły
-dokładności oraz samodzielności w podejmowaniu decyzji
-bardzo dobrej organizacji pracy własnej
-zaangażowania oraz wysokiej kultury osobistej

Prezentacja firmy

Z Agencją Pracy Human Pro znajdziesz pracę stałą lub tymczasową, która p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja