Koordynator regionalny ds. wentylacji mechanicznej

BetaMed S.A.

Wrocław, dolnośląskie

BetaMed S.A. BetaMed S.A. BetaMed S.A. BetaMed S.A. BetaMed S.A.
BetaMed S.A. jest największą firmą medyczną w Polsce zajmującą się pielęgniarską opieką długoterminową oraz wentylacją mechaniczną dla pacjentów niewydolnych oddechowo, zarówno w warunkach domowych jak i stacjonarnych w Chorzowie. Od 2021 roku jest częścią Air Liquide Healthcare - światowego lidera w dostarczaniu gazów medycznych oraz usług domowej wentylacji mechanicznej. Misją Air Liquide Healthcare jest ochrona zdrowia poprzez innowacyjne produkty i usługi medyczne oraz bieżące wsparcie pacjentów wymagających opieki.
Dołącz do nas!

Miejsce pracy: Wrocław

BetaMed SA to dynamicznie rozwijająca się organizacja o wieloletniej tradycji i doświadczeniu. Jesteśmy krajowym liderem usług pielęgniarskich świadczonych w domu pacjenta. Specjalizujemy się w pielęgniarskiej opiece długoterminowej oraz w usługach dla pacjentów wentylowanych mechanicznie w warunkach domowych. W ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia, świadczymy usługi w 84 oddziałach na terenie 11 województw. Na bazie doświadczeń w opiece domowej, powstała nasza pierwsza placówka stacjonarna BetaMed Medical Active Care w Chorzowie, gdzie w komfortowych warunkach świadczymy kompleksowe usługi medyczne m.in. dla pacjentów wentylowanych mechanicznie.

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • koordynacja usług dla pacjentów wentylowanych mechanicznie w warunkach domowych na terenie województwa dolnośląskiego
  • weryfikacja dokumentacji medycznej prowadzonej przez personel medyczny w ramach programu wentylacji mechanicznej w warunkach domowych
  • przyjmowanie zgłoszeń nowych pacjentów
  • pozyskiwanie personelu medycznego
  • koordynacja pracy personelu medycznego – pielęgniarek, lekarzy i rehabilitantów
  • monitorowanie stanu zaopatrzenia magazynu sprzętu medycznego oraz sporządzanie wykazu materiałów
  • podtrzymywanie dobrych relacji z jednostkami szpitalnymi oraz innymi placówkami służby zdrowia w celu pozyskiwania personelu medycznego oraz pacjentów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie (mile widziane medyczne)
  • doświadczenie w branży medycznej lub w sprzedaży
  • mile widziana specjalizacja lub kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii (w trakcie lub po ukończeniu)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na oddziale intensywnej opieki medycznej
  • dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • sumienność, samodzielność i dobra organizacja pracy
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjne i stabilne warunki pracy
  • forma zatrudnienia - praca na cały etat na umowę o pracę
  • przyjazne środowisko pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy