Koordynator regionalny ds. sprzedaży

Tel-Team Inwestycje Sp. z o.o.

Zielonka, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis zadań:

  • opracowanie graficzne koncepcji realizacji zadań inwestycyjnych w technologii światłowodowej,
  • kalkulacja kosztów (kosztorys) budowa sieci dostępowej oraz wewnątrzbudynkowej,
  • techniczne wsparcie działu sprzedaży w zakresie sieci światłowodowych, usług, szerokopasmowych,
  • przygotowanie dokumentacji przetargowej w zakresie projektowania i budowy sieci światłowodowych,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz dużych perspektywach rozwojowych,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • pracę w miłej atmosferze w gronie profesjonalistów.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane kierunki łączności, teleinformatyczne, elektroniczne, elektrotechniczne lub pokrewne,
  • doświadczenie w planowaniu lub prowadzeniu inwestycji z zakresu telekomunikacji,
  • znajomość zasad kosztorysowania prac.,
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • praca w programach CAD,

Prezentacja firmy

Firma Tel Team Inwestycje zajmuje się kompleksową realizacją inwe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta