Opis stanowiska pracy

Nowo powstała Poradnia Medyczna w Jankach poszukuje osoby na stanowisko Koordynatora Recepcji.
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację pracy sekretariatu medycznego, grafików personelu i bieżące sprawy administracyjne w Poradni.

Wymagania

Od osoby zatrudnionej na tym stanowisku oczekujemy zaangażowania, energii i pozytywnego podejścia oraz dobrej organizacji swoich działań.
Niezbędna jest dobra komunikatywność i umiejętność obsługi komputera.
Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz doświadczenie w koordynacji prac niewielkiego zespołu.

Prezentacja firmy

Aura Medic prowadzi działalność z zakresu opieki medycznej, specjalizują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia