Koordynator Recepcji i Sekretariatu

Alab Laboratoria Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Alab Laboratoria Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

ALAB laboratoria sp. z o.o. jedna z czołowych firm na rynku diagnostyki laboratoryjnej w Polsce w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • zapewnienie bieżącej obsługi sekretariatu i recepcji firmy
  • prowadzenie i monitorowanie kalendarza spotkań Zarządu oraz Dyrekcji firmy
  • aktualizacja informacji w bazach danych, przygotowywanie pism i odpowiedzi
  • organizacja pracy przypisanego zespołu, szkolenie i zapewnienie ciągłości pracy recepcji i sekretariatu
  • weryfikację, edycję oraz formatowanie dokumentów
  • porządkowanie, kopiowanie, skanowanie i archiwizację dokumentów
  • nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów
  • koordynacji obiegu dokumentów, bieżąca współpraca z innymi działami firmy w porządkowaniu właściwego przepływu informacji

Wymagania:

  • 5 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenia wyższego
  • dobrej znajomości pakietu Microsoft Office
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętności pracy w stresie i w szybko zmieniających się okolicznościach
  • umiejętności zarządzania przepływem informacji w zespole
  • nienagannej kultury osobistej, umiejętności zachowania dyskrecji i taktu
  • energii, otwartości i komunikatywności

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o niekwestionowanej pozycji lokalnej
  • dużo ciekawej i różnorodnej pracy
  • możliwość wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.