KOORDYNATOR REALIZACJI NOWYCH PROJEKTÓW I ROZWIĄZAŃ

ISD Huta Częstochowa Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Przemysłowa Akademia Rozwoju

poszukuje na terenie woj. śląskiego kandydata do pracy na stanowisku

Podstawowe wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowniczym lub grupą projektową
  • dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • umiejętność prowadzenia rozmów biznesowych i negocjacyjnych
  • mobilność, posiadanie prawa jazdy kat. B
  • bardzo dobra obsługa pakietów: MS Office, Power Point
  • umiejętność obsługi nowoczesnych technik i narzędzi komunikacji
  • duże zdolności interpersonalne
  • kreatywność, nastawienie na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji
  • odpowiedzialność , wysoka kultura osobista

Mile widziane osoby:

  • posiadające wykształcenie wyższe z obszarów zarządzania zasobami ludzkimi lub inżynieryjno - technicznych
  • przedsiębiorcze, energiczne, nie bojące się nowych wyzwań
  • gotowe do częstych wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie i satysfakcjonujący system motywacyjny, uzależniony od wyników realizowanych zadań
  • ciekawą pracę w młodym, dynamicznym i kreatywnym zespole
  • bezpłatne szkolenia wspierające
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego

Jeżeli jesteś zainteresowany/na propozycją dołącz do naszego zespołu i aplikuj.

Nie zapomnij podpisać następującej klauzuli:

„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych zgodnie z postanowieniami ustawy o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Przemysłową Akademię Rozwoju Sp. z o.o. ”.

Prezentacja firmy

- produkcja żeliwa i stali oraz stopów żelaza,<br/>- produkcja rur stalo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Inne, Praca Administracja biurowa