Koordynator Realizacji Instalacji Fotowoltaicznych

Columbus Energy S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Columbus Energy S.A. jako lider na rynku odnawialnych źródeł energii w Polsce, dostarcza nowoczesne abonamenty na słońce dostępne dla każdego domu w Polsce. Szukamy ambitnych i zaangażowanych osób, gotowych do tego, by razem na nami tworzyć organizację, której celem jest satysfakcja naszych klientów

Opis stanowiska:

• planowanie realizacji instalacji fotowoltaicznych
• organizację pracy instalatorów oraz podwykonawców
• monitorowanie procesów montażu instalacji fotowoltaicznych
• prowadzenie dokumentacji oraz dbanie o jakość i terminowość realizacji prac
• współpracę ze wszystkimi działami firmy

Wymagania:

• ugruntowana wiedza dotycząca odnawialnych źródeł energii
• inicjatywa, zaangażowanie i doskonała organizacja pracy
• komunikatywność, samodzielność i kreatywność
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office
• czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
• niezbędne narzędzia pracy
• doskonałą atmosferę pracy w ambitnym zespole

Jeżeli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij swoje CV (z zamieszczoną poniżej zgodą na przetwarzanie danych osobowych), poprzez formularz aplikacyjny.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi, tylko na wybrane aplikacje.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.), w celu realizacji czynności związanych z procesem rekrutacji. Oświadczam, że znane są mi moje prawa wynikające z przepisów Ustawy o ochronie danych osobowych, a w szczególności prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.”

Prezentacja firmy

Życie może być prostsze - w Columbus Energy wierzymy, że każdy po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Kadra zarządzająca