Neapco Europe Sp.z o.o.

Koordynator Prototypowni montażu półosi

Od: Neapco Europe Sp.z o.o.
Miejsce pracy: Praszka ( blisko: Kępno, Kluczbork, Wieluń, Częstochowa)

Jesteśmy producentem komponentów dla branży motoryzacyjnej. Produkujemy półosie napędowe oraz odlewy aluminiowe dla największych producentów w branży automotive: VW, General Motors, Daimler, BMW, Ford, Volvo i wielu innych. Możemy się pochwalić blisko 60-cio letnią tradycją oraz dobrą pozycją wśród największych pracodawców w regionie. Działamy w Praszce - na styku 3 województw: opolskiego, łódzkiego i śląskiego.

Do zespołu Inżynierii Rozwoju Produktu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • Koordynowanie procesu tworzenia prototypów półosi:
  • zbieranie zamówień na prototypy półosi od Klientów wewnętrznych i zewnętrznych
  • analiza kosztów komponentów i opakowań użytych do budowy i wysyłki prototypów
  • tworzenie harmonogramu wykonania i ceny prototypów
  • ofertowanie i potwierdzanie zamówień od Klientów
  • kontakt z dostawcami wewnętrznymi i zewnętrznymi w celu zapewnienia odpowiednich komponentów i opakowań

  • Organizacja i kontrola procesu produkcji i składania prototypów:
  • zapewnienie komponentów do złożenia prototypu
  • przygotowanie dokumentacji procesowej dla montażu prototypów: instrukcji procesowej, process flow chart oraz planu kontroli
  • zapewnienie, we współpracy z Działem Jakości, niezbędnych pomiarów potwierdzających zgodności prototypów z dokumentacją konstrukcyjną
  • samodzielny montaż pojedynczych prototypów

  • Praca w systemie SAP w zakresie kontroli procesu zamawiania, dostępności dokumentacji technicznej, kosztów montażu i opakowań
  • Ścisła współpraca z działami wewnątrz firmy: Inżynieria Aplikacji, Inżynieria Komponentu, Testing, Produkcja, Dział Jakości, Logistyka, Zakupy

Wymagania:

  • 2-3 letnie doświadczenie w firmie produkcyjnej (np. jako Inżynier Procesu, Aplikacji, Komponentu, Konstruktor lub pokrewne), doświadczenie z branży Automotive będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie techniczne - preferowane wyższe
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność dokonania podstawowych pomiarów komponentów
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność (również w języku obcym) i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość dokumentów procesowych (PFMEA, plan kontroli, schemat przebiegu procesu itp.)

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w dużej międzynarodowej firmie ze stabilną pozycją na rynku oraz realnymi perspektywami dalszego rozwoju
  • Możliwość pracy na rzecz projektów dla wielu czołowych producentów na światowym rynku motoryzacyjnym
  • Wysoką kulturę pracy i miłą atmosferę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny pakiet socjalny (in. bonusy finansowe na wakacje i święta, darmowa siłownia na terenie zakładu, tanie obiady w stołówce, preferencyjne warunki ubezpieczenia prywatnego itp.)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.