Koordynator projektu

Hays Poland

Plock, mazowieckie

Hays Poland

Plock
Plock
NR REF.: 1148714

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator Projektu IT

Lokalizacja: Warszawa/Płock
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka: do 105 zł netto/h

Zadania:
  • Pełne zarządzanie zleconymi projektami we wszystkich jego fazach jak definiowanie projektu oraz jego założeń, planowanie, realizacja, kontrola oraz monitorowanie, zamykanie jak również prawidłowe przekazywanie projektów do zespołu wsparcia poprzez tzw. proces RTA (Release To Production)
  • Koordynacja większych zadań (mini projektów) poprzez MoM's, actions tracker oraz prezentowanie statusów
  • Promowanie w zespole najlepszych praktyk związanych z zarządzaniem projektami.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (profil techniczny/informatyczny)
  • Znajomość metodyk prowadzenia projektów Waterfall jak również metod zwinnych (Agile)
  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim w piśmie i mowie (poziom komunikatywny)
  • Umiejętność koordynowania prac zespołu projektowego
  • Określanie priorytetów w bieżącej i długoterminowej perspektywie/ planowanie długoterminowe
  • Znajomość standardów i umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
  • Wcześniejszy udział w projektach międzynarodowych
  • Co najmniej kilkuletnie doświadczenie w pracy w sektorze IT - w tym doświadczenie w obszarze Data Center
  • Znajomość specyfiki obszaru Data Center (architektury), baz danych, systemów operacyjnych

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Rynkowe wynagrodzenie
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej grupie energetycznej
  • praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland