Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej Work Temp Service (nr wpisu do KRAZ 7852), w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje do swojego zespołu kandydatów na stanowisko:

Koordynator projektu

JEŻELI:

  • Wyróżniają Cię wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikatywność i pozytywna energia
  • W pracy cenisz przede wszystkim kontakt z ludźmi
  • Jesteś ukierunkowany na rozwój w obszarze HR (doświadczenie w zakresie HR, rekrutacji, zatrudniania pracowników będzie atutem)

… zachęcamy do aplikowania!

DO TWOICH ZADAŃ BĘDZIE NALEŻAŁO:

  • Aktywne budowanie bazy kandydatów oraz realizacja procesów rekrutacyjnych
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem
  • Administrowanie dokumentacją personalną

ZE SWOJEJ STRONY OFERUJEMY:

  • Niezbędne przeszkolenie oraz wsparcie merytoryczne
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

APT W.T.S (wpis do rejestru nr 4486)

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa