Koordynator Projektu

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1153006

Dla Naszego klienta, międzynarodowej firmy produkującej maszyny przemysłowe, poszukujemy kandydatów na stanowisko Koordynatora Projektu. Oferta skierowana jest do kandydatów, którzy posiadają doświadczenie w zarządzaniu projektami i chcą mieć realny wpływ na tworzenie nowej roli w strukturach organizacji.

Zadania:

  • Koordynowanie projektów o niskiej złożoności i ryzyku oraz wsparcie dla bardziej zaawansowanych projektów o wysokiej złożoności przy wsparciu managerów programu
  • Raportowanie etapów projektu i monitorowanie postępów
  • Dbanie o realizację projektu według harmonogramu, kontrolowanie kosztów oraz zarządzanie ryzykiem
  • Zastosowanie procesu PLC (Project-Life-Cycle) do wspierania rozwoju produktu
  • Współpraca z innymi działami przy jednoczesnym zapewnieniu odpowiedniego przepływu informacji
  • Zarządzanie zmianami zakresu w ramach projektu wraz z kierownikiem programu
  • Wsparcie ciągłego doskonalenia procesu rozwoju produktu

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Wyższe wykształcenie
  • Znajomość podstaw cyklu życia projektu
  • Umiejętność koordynowania pracą zespołu
  • Efektywne planowanie procesów
  • Umiejętność efektywnej komunikacji
  • Zmysł biznesowy
  • Podstawowa wiedza z zakresu finansów i umiejętność wykorzystania narzędzi analitycznych
  • Umiejętność identyfikowania i ograniczania ryzyka projektowego
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji
  • Stabilne zatrudnienie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwości rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy