Opis stanowiska pracy

W&K Industriemontage Sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 177, 59-300 Lubin jest międzynarodową firmą z ponad 30 doświadczeniem zajmującą się montażem maszyn i linii produkcyjnych na całym świecie.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy pracowników do naszego zespołu.

Koordynator Projektu

Miejsce pracy: Jawor / woj. dolnośląskie

Opis stanowiska

  • Nadzorowanie i udział w montażu maszyn na terenie fabryki Mercedesa w Jaworze,
  • Koordynowanie harmonogramów, kontrola i rozliczanie postępu prac,
  • Wsparcie członków zespołu w kwestiach merytorycznych, oraz administracyjnych
  • Współpraca i prowadzenie ustaleń z klientem w ramach realizowanego projektu,

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Elektryka, Mechatronika, Budowa maszyn lub pokrewne,
  • bardzo dobra znajomość języków niemieckiego i angielskiego
  • doświadczenie w obszarach przemysłowych (utrzymanie, modernizacja, budowa/ montaż maszyn), mile widziane osoby początkujące w zawodzie
  • Wiedza i umiejętności w zakresie technicznym, w tym biegłe posługiwanie się dokumentacją techniczną,

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w profesjonalnym, międzynarodowym środowisku
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

W&K to:

doświadczenie i wydajność
dynamika i innowacja
... globalne wyzwania i lokalne rozwiązania
W przypadku montaży mechanicznych i elektrycznych instalacji przemysłowych przekonujemy naszych klientów kompetencją, niezawodnością i jakością.

Każdy z naszych pracowników odznacza się motywacją, zaangażowaniem i odpowiedzialnością.

W centrum naszego myślenia i działania jesteście Państwo – nasi klienci i pracownicy

Dzięki indywidualnym kompleksowym rozwiązaniom realizujemy nasz wspólny sukces.

Oferujemy:
MONTAŻ MECHANICZNY
Montaż mechaniczny maszyn i urządzeń
Kompleksowa relokacja maszyn i urządzeń
Montaż hydrauliczny i pneumatyczny
Montaż konstrukcji stalowych
Budowa rurociągów włącznie z izolacją
Transport i ciężki transport do 500 ton
Konserwacja i naprawa
Kontrola urządzeń
Rozruch/uruchomienia
Badania nieniszczące (prześwietlania itp..)

MONTAŻ ELEKTRYCZNY
Przemysłowe instalacje elektryczne - ogólnie
Dostawa kompletnych materiałów instalacyjnych takich jak kable, przewody, trasy, rynny
Projektowanie okablowania elektrycznego
Robotyka i programowanie PLC
Pomiary zgodne z normami DIN i EN, takie jak technika sieciowa Profibus, Ethernet i swiatłowody
Przebudowa i rozbudowa istniejących urzadzeń
Wsparcie przy uruchomieniach i rozruchach
Dokumentacja
ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI MONTAŻOWYMI

Organizacja i planowanie projektów
Zarządzanie bezpieczeństwem i jakością
Koordynacja projektów
Dokumentacja techniczna i odbiór projektu
Przygotowanie i logistyka projektów
Nadzór montażu i kontrola kosztów
Planowanie ogólne i szczegółowe
Tłumaczenia

MASZYNY I URZĄDZENIA
Wynajem narzędzi i wyposażenie budów wszelkiego rodzaju
Wynajem wózków jezdniowych
Wynajem kontenerów różnego typu
Wynajem narzędzi specjalnych
Sprzedaż narzędzi
Zarządzanie narzędziami
Rozwiązania outsourcing'owe
Wynajem urządzeń wielkogabarytowych: dźwigi, podnośniki, platformy itp..
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Energetyka , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Kadra zarządzająca