Koordynator Projektu z językiem rosyjskim/ukraińskim

EWLIT Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

EWL Group od 2007 roku zmienia europejski rynek pracy, oferując innowacyjne rozwiązania HR dla największych firm z kluczowych sektorów gospodarki. Dzięki doświadczeniu i kreatywnemu podejściu, jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku zatrudnienia pracowników z Azji i Europy Wschodniej.

Dołącz do rewolucji rynku zatrudnienia, jako:
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.:Kp/ewl/2018

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Koordynacja działań związanych z realizacją projektów z zakresu pracy tymczasowej
  • Współpraca z prestiżowymi Klientami w zakresie prowadzonych projektów zatrudnienia obcokrajowców
  • Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji oraz dokumentacji pomiędzy centralą firmy a Klientem
  • Dbanie o najwyższą jakość świadczonych przez firmę usług
  • Współpraca z zespołem rekrutacyjnym w Polsce i za granicą w zakresie realizacji zamówień
  • Opracowywanie zestawień i raportów dotyczących realizowanych projektów

Wymagania

Wyślij do nas CV, jeżeli:

  • Znasz język rosyjski (lub) ukraińskim oraz język polski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową
  • Masz doświadczenie w koordynowaniu projektów lub zarządzaniu ludźmi
  • Skutecznie pracujesz pod presją czasu,potrafisz wyznaczać priorytety i jednocześnie realizować wiele zadań
  • Umiesz budować długotrwałe relacje biznesowe z Klientami
  • Do powierzonych zdań podchodzisz z energią i optymizmem, lubisz wyzwania i pracę z ludźmi
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Aktywny udział w unikalnym projekcie rewolucjonizującym europejski rynek pracy
  • Stabilną, rozwijającą i ciekawą pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie karty MultiSport
  • Doskonałą, partnerską atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy

Wszystkim bardzo dziękujemy za przesłanie aplikacji, ale informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji w firmie EWL Sp. z o.o. S.K. z siedzibą w Warszawie przy Al.Jerozolimskich 144, zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.".

Prezentacja firmy

EWL Group (dawniej East West Link) od ponad 10 lat rekrutuje dla Państwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja