Koordynator Projektu w Biurze Informatyki

FallWork Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

- Nadzór nad bezpieczeństwem systemów IT, w oparciu o normy ISO, wewnętrzne procedury oraz obowiązujące przepisy prawa w aspekcie Bezpieczeństwa Informacji

- Konfigurowanie i zarządzanie systemami informatycznymi odpowiedzialnymi za zapewnienie bezpieczeństwa

- Analizowanie i rozwój mechanizmów bezpieczeństwa IT

- Monitorowanie i realizacja zaleceń wynikających z audytów i analiz bezpieczeństwa

- Analiza zdarzeń i incydentów związanych z Bezpieczeństwem Informatycznym w celu ograniczenia ryzyka

- Wsparcie dla użytkowników w zakresie bezpieczeństwa systemów IT

Kompetencje:

- Wykształcenie wyższe

- Doświadczenie zawodowe: minimum 6 lat stażu pracy w IT; w tym minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze bezpieczeństwa informatycznego

- Wiedza z zakresu Bezpieczeństwa Systemów i Sieci Teleinformatycznych, Bezpieczeństwa Informacji, naruszeń i nadużyć, Informatyki Śledczej

- Umiejętność wdrażania i monitorowania systemów bezpieczeństwa, analiz zdarzeń naruszeniowych, powłamaniowych, raportowania, proponowania i implementowania rozwiązań

- Umiejętność prowadzenia analizy ryzyka w zakresie cyberbezpieczeństwa

- Znajomość technik zabezpieczeń aplikacji webowych

- Umiejętność weryfikacji oraz oceny skuteczności zastosowanych mechanizmów IT, dotyczących m.in.: systemów operacyjnych, baz danych, systemów bezpieczeństwa (IPS/IDS, WAF, SIEM, AntyMalware, DLP, URL Filtering itp.), protokołów sieciowych i rozwiązań kryptograficznych

- Umiejętność konfiguracji firewall’i sieciowych

- Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na korzystanie z dokumentacji technicznej

- Samodzielność i konsekwencja w działaniu

Dodatkowe atuty:

- Wykształcenie wyższe informatyczne

- Posiadanie certyfikatów CISSP/CISA/CEH/OSCP

- Doświadczenie w pracy z produktami Fortinet

- Mile widziane zrealizowane szkolenia w ramach norm ISO/IEC 27001, ISO/IEC 27002

- Kreatywność

- Determinacja w dążeniu do celu

- Dbałość o wysoką jakość tworzonych rozwiązań

Oferujemy:

- Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą

- Pracę przy niestandardowych projektach umożliwiających zastosowanie autorskich rozwiązań

- Dużą samodzielność

- Pracę przy produktach dedykowanych dla przedsiębiorców

- Stabilne zatrudnienie

* Oferta pracy tymczasowej