Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2018.

Koordynator Projektu / Project Manager

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A

Opis stanowiska pracy

Dla Naszego Klienta, organizacji zajmującej się realizacją projektów telekomunikacyjnych poszukujemy:

Koordynator Projektu / Project ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Nadzór oraz koordynacja procesów realizacji zagranicznych inwestycji telekomunikacyjnych;
  • Koordynacja sił własnych oraz podwykonawców na inwestycjach;
  • Opiniowanie projektu wykonawczego pod kątem wymagań sprzętowych oraz zgodności z zakresem prac na obiekcie po przeprowadzeniu wizji lokalnej;
  • Harmonogramowanie pracy podwykonaców, nazdór i kontrola postepu prac;
  • Przyogotowywanie raportów powykonawczych;
  • Raportowanie statusu projektu do Klienta;
  • Uzgadnianie wspólnie z Klientem szczegółów projektowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, telekomunikacja mile widziana;
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów branży technicznej;
  • Doświadczenie przy realizacji projektów telekomunikacyjnch na terernie UE - mile widziane;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Wysokie umiejętności komunikcyjne;
  • Język anglski/język niemiecki na poziomie średniozaawansowanym - warunek konieczny.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie projektowo-wykonawczej;
  • Pracą przy interesujących zagranicznych projektach;
  • Umowa o pracę;
  • Wyagrodzenie podstawowe + premia;
  • Praca w systemie: 3 tygodnie na inwestycji - 1 tydzień w domu;
  • Samochód służbowy.

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja