Koordynator projektu - praca dla studenta/ki !

Adecco Poland Sp. z o.o.

Niepołomice, małopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Niepołomice

Obowiązki:

  • Opracowanie planu działań związanych z wdrożeniem nowego narzędzia do zarządzania dokumentacją,
  • Opracowanie sposobu wykorzystania nowego systemu przez pracowników firmy,
  • Przeniesienie dokumentacji z obecnego systemu do nowego,
  • Przygotowanie odpowiednich procedur,
  • Przeszkolenie współpracowników firmy.

Czego wymagamy?

  • Wykształcenia wyższego/ lub w trakcie studiów kierunek związany z technologią produkcji lub żywienia, zarządzania i inżynierią produkcji, towaroznawstwa,
  • Znajomość j. angielskiego - minimum B2,
  • Znajomość systemów zarządzania jakością ISO,
  • Obsługa komputera, umiejętności techniczne i systemowe,
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, otwartość i entuzjazm, skrupulatność, szybka zdolność adaptacji do nowego otoczenia,
  • Samodzielność.

W zamian oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy,
  • Wynagrodzenie od 3800 zł brutto,
  • Możliwość przeprowadzenia samodzielnego projektu w międzynarodowej firmie,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.
Jeśli jesteś zainteresowany/a APLIKUJ prześlij swoje CV !
*Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami*

Numer referencyjny: WDJ/09/2019/KRO
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.