Koordynator projektu_okolice Nałęczowa

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Lublin

Rodzaj pracy: Niepełny etat

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Kadra zarządzająca

Jeśli interesuje Cię rekrutacja, HR, praca tymczasowa ; jesteś komunikatywny/a , lubisz angażować się w ambitne projekty, to czekamy właśnie na Ciebie!

Koordynator projektu_ okolice Nałęczowa

Opis stanowiska:
• Osoba będzie mogła poznać zasady funkcjonowania Agencji Pośrednictwa Pracy
• Uczestnictwo w procesie rekrutacji i zatrudniania Pracowników
• Własna organizacja pracy
• Rozliczanie czasu pracy, współpraca z Pracownikami.

Wymagania:
• Dyspozycyjność do zatrudnienia od czerwca
• Znajomość obsługi komputera
• Pozytywne nastawienie do pracy
• Umiejętność pracy pod presja czasu

Oferujemy:
• Możliwość zdobycia dużego doświadczenia w dziale HR
• Umowę zlecenie, stawka 13 zł/h
• Możliwość współpracy z młodym, profesjonalnym zespołem
• Praca na sezon od czerwca do sierpnia

Oferta pracy tymczasowej nr licencji Agencji 1954

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.