Koordynator Projektu IT

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1145484

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa oraz Płock
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka: do 110 zł netto/h

Zadania:

  • Wsparcie eksperckie zarządzania projektami IT - planowanie prac projektowych, projektowanie procedur kontroli jakości rezultatów w projektach, transfer wiedzy z zakresu praktycznego stosowania standardowych metod zarządzania projektami
  • Wsparcie procesu przygotowania projektu wdrożeniowego – opracowanie zapytań ofertowych, merytoryczne wsparcie procesu porównania ofert i wyboru rozwiązań technologicznych, opracowanie dokumentacji wymaganej w procesie pozyskania budżetu dla projektu.
  • Wsparcie zarządzania Dostawcą/Dostawcami - opracowanie założeń i wsparcie merytorycznego zakresu negocjowanych umów wdrożeniowych, opiniowanie i negocjowanie warunków umów licencyjnych.
  • Wykonywanie zadań związanych z zarządzaniem architekturą wdrażanego rozwiązania IT - uczestnictwo w procesie projektowania i walidacji architektury wdrażanych rozwiązań IT, zabezpieczanie zgodności wdrażanego rozwiązania ze standardami technicznymi i ograniczeniami architektonicznymi IT obowiązującymi w firmie.
  • Wykonywanie zadań z zakresu zapewnienia jakości rozwiązań wdrażanych w ramach wspieranego projektu - projektowanie procedur kontroli i akceptacji jakości dostarczanych produktów, nadzór nad procesem budowy rozwiązań IT w celu zapewnienia dostarczenia produktów IT adekwatnych do oczekiwań jakościowych.
  • Koordynowanie prac strumieni technicznych - aktywne uczestnictwo w planowaniu, koordynowaniu i nadzorowaniu prac projektowych związanych ze strumieniem analizy, projektowania, budowy i wdrożenia rozwiązań IT.
  • Wsparcie procesu weryfikacji funkcjonalności docelowego rozwiązania – wsparcie w procesie inwentaryzacji funkcjonalności, definiowania nowych wymagań oraz ich udokumentowanie.
  • Praca w siedzibach firmy w Płocku i Warszawie.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami wdrożeniowymi obejmującymi systemy i infrastrukturę sprzętową punktów sprzedaży detalicznej.
  • Studia wyższe o profilu technicznym.
  • Minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe o podobnym zakresie.
  • Biegła znajomość języka polskiego.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej grupie finansowej
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland